Domy szeregowe w Komornikach pod Poznaniem

Oferujemy Państwu domy w szeregowcach w Komornikach – to świetnie rozwiązanie mieszkaniowe dla młodej, dynamicznej rodziny. Otoczenie innymi młodymi osobami pozwala szybko zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Z kolei nasze pociechy błyskawicznie poznają nowych znajomych z sąsiednich domów. Dlatego właśnie przestronne szeregowce budowane przez renomowanego developera Jandach są dla osób poszukujących nowych domów tak atrakcyjne.

Wybierz szeregowiec w Komornikach i żyj komfortowo

Nowe domy w cichej okolicy będą doskonałym miejscem dla życia dla rodziny z małymi, rozwijającymi się dziećmi. Dogodna trasa dojazdowa do Poznania sprawi, że rodzice, pracujący w centrum miasta, szybko do niego dotrą, a potem wrócą do domu. Warto zwrócić uwagę również na niskie ceny – oferujemy Państwu bowiem tanie mieszkania w szeregowcu, których finansowanie będzie osiągalne dla większości rodzin.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż mieszkań już trwa – złap swoją szansę na rodzinny dom

Domy szeregowe przygotowywane przez nas w Komornikach są już na zaawansowanym etapie budowy. Warto pamiętać, że najlepiej usytuowane względem nasłonecznienia, atrakcyjne mieszkania, są kupowane bardzo szybko. Dlatego ważne jest, aby ofertą tego typu inwestycji zainteresować się we właściwym czasie i skontaktować się z doradcą. Mieszkania w stanie deweloperskim w Komornikach czekają na Państwa – zachęcamy do obejrzenia, jak mogą wyglądać po urządzeniu. Wizualizacje prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Mieszkania dwupoziomowe – wygodne i funkcjonalne

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkania dwupoziomowe w Komornikach, bardzo chętnie wybierane przez naszych Klientów. Posiadanie w domu dwóch kondygnacji oraz eleganckich schodów to sposób na stworzenie przestronnego wnętrza. Mieszkania rodzinne tego typu, znajdujące się w naszej ofercie, są z pewnością warte rozważenia. Do naszych inwestycji deweloperskich zawsze wybieramy duże okna, które dostarczają odpowiednie nasłonecznienie – dzięki temu codzienne życie w domu szeregowym przygotowanym przez Jandach będzie zdrowe dla naszego ciała oraz umysłu.

A może mieszkanie dwupoziomowe w Komornikach?

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji – metraże, specyfikacje, wizualizacje oraz przykładowe realizacje. Warto uciec od zgiełku miasta i zapewnić swojej rodzinie odpowiednie warunki do życia, czyli ciszę, spokój oraz spokojną okolicę. Coraz więcej osób decyduje się na ten krok, przez co szeregowce w Komornikach stają się powoli pięknym przedmieściem Poznania. Stwórz swoje nowe miejsce do życia już teraz – nie czekaj!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090