Inwestycje deweloperskie w Komornikach

Czym wyróżniają się inwestycje deweloperskie w Komornikach, prowadzone przez developera Jandach? Przede wszystkim wysokim standardem wykończenia – to efekt wieloletniej pracy firmy, zdobywania doświadczenia w budowie różnych inwestycji oraz wyboru najlepszych materiałów budowlanych, za każdym razem. Dzięki współpracy z firmą Inea, możemy również oferować Państwu nowe rozwiązania w dziedzinie mediów oraz światłowód – najszybsze obecnie łącze internetowe. Zachęcamy do zapoznania się naszymi realizacjami. To przede wszystkim mieszkania w zabudowie szeregowej oraz przestronne domy z ogrodem.

Nowoczesne szeregowce z ogródkiem w Komornikach

Każda rodzina pragnie ciszy oraz spokojnego miejsca do życia. Wybierając inwestycje deweloperskie Jandach, mają Państwo pewność, że zamieszkają w miejscu sprawdzonym oraz doskonałym lokalizacyjnie. To zawsze punkty w okolicy Poznania, które charakteryzują się dobrym dojazdem do centrum miasta. Oferujemy Państwu również domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem, przez co każda rodzina zyskuje przyjazną przestrzeń do wypoczynku, rekreacji oraz do zabawy – dla dzieci. Warto zatem zastanowić się nad mieszkaniami tego typu, zwłaszcza że dostępne są one w ramach finansowania MDM.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy na kredyt w cichej okolicy

Korzystając z atrakcyjnego programu Mieszkanie dla Młodych, łatwo zdobędą Państwo środki potrzebne na wkład własny. Z kolei koszt zakupu szeregowca w Komornikach nie przewyższa ceny mieszkania w Poznaniu, a jego powierzchnia użytkowa jest znacznie większa. Umożliwiamy zakup mieszkań w zabudowie szeregowej w oparciu o różne metody finansowania, dzięki czemu wszyscy Klienci mogą liczyć na nowe mieszkania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, aby dowiedzieć się więcej.

Ładne mieszkania z ogrodem o różnym metrażu

Aby trafić w potrzeby singli, małżeństw i rodzin, realizujemy nowe mieszkania w Komornikach o zróżnicowanym metrażu. Znalazły się tu zarówno atrakcyjne mieszkania dla rodziny, jak i mniejsze, przytulne mieszkania dla osób mieszkających samotnie lub młodych małżeństw. Jeśli interesują Państwa nasze realizacje oraz standard wykończenia, zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami przedstawionymi na stronie oraz dokumentami.

Warto zwrócić uwagę również nam mieszkania dwupoziomowe w Komornikach, wyróżniające się rozmyślnym zagospodarowaniem przestrzeni, dzięki czemu staje się ona przyjazna w codziennym użytku. Będzie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą rozdzielić strefę funkcjonalną domu i tą przeznaczoną do relaksu.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090