Mieszkania z ogródkiem w Komornikach pod Poznaniem

Komorniki stają się coraz bardziej atrakcyjnym wyborem jako miejsce dla życia dla młodych, nowoczesnych rodzin. A to dlatego, że wiele osób pracuje w Poznaniu, jednak chce zapewnić swojej rodzinie dom rodzinny w spokojnej okolicy. To często niemożliwe w Poznaniu – zważywszy na ceny, zgiełk, duży ruch oraz bardzo trudne i długotrwałe dojazdy wewnątrz miasta. Przenosiny do jednej z tak zwanych sypialni Poznania, czyli na przykład Komornik, będą z pewnością krokiem ku rozwojowi, relaksowi oraz bardziej oszczędnemu codziennemu życiu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domów z ogródkiem w Komornikach w dalszej części tekstów oraz wizualizacjach znajdujących się w serwisie. Warto obejrzeć również wybudowane już przez nas etapy w okolicach Poznania – na umieszczanych przez nas na stronie Jandach zdjęciach.

Mieszkania dwupoziomowe z ogródkiem w Komornikach

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż, które Państwu proponujemy? Ponieważ jest bardzo przestronne oraz funkcjonalne. Zajmuje również mało miejsca na działce, przez co cała inwestycja po Państwa stronie może być dużo tańsza. Ekonomiczne zagospodarowanie miejsca pozwala również na wydzielenia małego, urokliwego ogródka – będą Państwo mogli spędzać w nim czas podczas codziennych śniadań oraz spotkań ze znajomymi. Domy z ogródkiem w Komornikach to także szansa dla naszych najmłodszych, aby mogły pobawić się na świeżym powietrzu – zażyć trochę słońca oraz witaminy D.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Tanie domy szeregowe to rozsądna inwestycja

Jeśli zależy Państwu na oszczędnym planowaniu rodzinnego budżetu, to z pewnością warto rozważyć zakup domu w zabudowie szeregowej, oferowanego przez renomowanego dewelopera Jandach. Inwestycje tworzone w taki sposób są znacznie tańsze niż wolnostojące domy jednorodzinne. Jednocześnie zyskują Państwo szansę, aby poznać sąsiadów i zawrzeć nowe przyjaźnie. Z kolei dzieci mogą zyskać nowych kolegów oraz nowe koleżanki. Komorniki stają się z wolna przedmieściami Poznania, dlatego młodzi, energiczni ludzie pracujący w stolicy Wielkopolski, chętnie wybierają je jako miejsce do życia.

Mieszkania na kredyt – czy warto?

Wiele osób zastanawia się, czy zewnętrzne finansowanie zakupu nowego mieszkania jest sensowym krokiem. Z pewnością to dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam, aby dokonać zakupu już teraz, a nie w dalekiej przyszłości. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z oferty Jandach – zwłaszcza, że tanie, nowe domy, które proponujemy, są dostępne w ramach rządowego programu dofinansowań Mieszkanie dla Młodych. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi doradcami.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090